Parter
3/21 wolnych
1 piętro
4/21 wolnych
2 piętro
8/21 wolnych
3 piętro
7/16 wolnych
Nowe mieszkania w Ciechocinku
Komfort i elegancja
NOWE MIESZKANIA W CIECHOCINKU
NA TOPOLOWEJ
Na skraju miasta Ciechocinek powstaje nowa inwestycja budowlana, która będzie gwarantować spokój i otoczenie zieleni. W ofercie znajduje się 79 komfortowych mieszkań zlokalizowanych na 4 kondygnacjach. Do dyspozycji mieszkańców w hali garażowej znajdzie się 50 stanowisk na auta osobowe.
KOMFORT I ELEGANCJA
POZNAJ INWESTYCJĘ
Inwestycja mieszkaniowa Topolowa Aleja to nowoczesna bryła, idealnie wpasowująca się w otoczenie i roślinność znajdujące się na działce budowlanej. Budynek będzie wyróżniać się swoją stylistyką, ale nie będzie przy tym zakłócał harmonii otoczenia. Jest to niewątpliwie propozycja dla wszystkich, którzy szukają oddechu od hałasu i nieustannego ruchu samochodów.

W budynku znajdą się dwa wejścia oraz dwie windy poruszające się po wszystkich kondygnacjach. Dodatkowo na każdym piętrze znajdować się będą komórki lokatorskie - łacznie będzie ich 32.

Zakończenie prac budowlanych przewidziano na pierwszy kwartał 2024 roku.
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ MIESZKAŃ
WYBIERZ KONDYGNACJĘ
P
-1
0
1
2
3
P
-1
0
1
2
3
SPRAWDZONA FIRMA
ZAUFANY DEWELOPER
Decydując się na zakup własnego mieszkania musisz czuć relację partnerską z deweloperem. Z nami to osiagniesz. Od pierwszego kontaktu aż po przekazanie kluczy do własnego mieszkania możesz na nas liczyć w każdej sprawie. Jesteśmy doświadczonym deweloperem z ponad 20-letnim doświadczeniem. Zrealizowaliśmy z sukcesem wiele inwestycji mieszkaniowych. Do każdego budynku podchodzimy z taką samą starannością i oddaniem. Na etapie projektowania zwracamy uwagę na to aby każde mieszkanie było jak najbardziej komfortowe. Stawiamy na dobre i sprawdzone jakościowo produkty. Poznaj nas
DBAMY O DOBRO KLIENTÓW
SPRAWDŹ CO ZYSKUJESZ
KAMERALNA OKOLICA
DOGODNA LOKALIZACJA
Inwestycja Topolowa Aleja zlokalizowana na ulicy Topolowej w Ciechocinku. Mimo iż nie jest to samo centrum miasta, to możemy się tam dostać w zaledwie kilka minut autem. Lokalizacja gwarantuje ciszę i spokój. W najbliższym otoczeniu budynku znajdują się sklepy i usługi, dzięki czemu najpotrzebniejsze sprawy można załatwić zaliczając zdrowy spacer.

Topolowa Aleja zlokalizowana jest w Ciechocinku, który jest usytuowany praktycznie przy wjeździe na autostradę A1, dzięki czemu jest to idealne miejsce na dalsze podróże.
MASZ PYTANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Imię i nazwisko
E-mail
Numer telefonu
Temat
Wiadomość
Biuro sprzedaży mieszkań

ul. Płaska 25A
87-100 Toruń
Otwarte poniedziałek-piątek w godzinach 8-16


Generalny wykonawca
694 287 173 kudlinscy@gmail.com
Bądzmy w kontakcie
Zachęcamy do śledzenia stanu prac Broniewskiego - Mieszkania w Centrum na naszych profilach społecznościowych.
Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom mieszkań zorientowanie się w ogólnym wyglądzie realizowanego Przedsięwzięcia Deweloperskiego. Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.).
System nieruchomości
Wykonanie